1 NO'LU ŞUBE 10. DÖNEM YÜRÜTME KURULU

Yönetim Kurulu

 

M. Anıl KAÇAR - Şube Başkanı

Tel No: +90 530 158 2749

1982 yılında Ankara'da doğdu. 2005 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV-Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Aynı zamanda 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. 2009 yılından bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır. Bir dönem sendikamızda işyeri temsilcisi olarak görev yapmıştır. Şu an Kültür Sanat Dairesi Başkanlığı, Kültür Sanat Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır.

 

Buse ENGİN - Kadın Sekreteri

1986 yılında İzmir' de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. ESHOT Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görev yapmaktadır. DİSK Genel İş 1 No’lu Şube’yi temsilen DİSK Kadın Komisyonu’nda çalışmalarda bulunmuştur.

 

Recep TEMEL - İdari Sekreter

1987 yılında Hakkari’de doğdu. Akdeniz Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2012 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda görev yapmaktadır. Sendikamız yönetimindeki mevcut görevinden önce sendikamızın farklı komisyonlarında çalışma yürütmüştür.

 

Birkan ACAR - Toplu İş Sözleşmesi ve Hukuk Sekreteri

1984 yılında Artvin’de doğdu. İstanbul Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı’ndan sonra 2002'de kazandığı Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü tamamladı. Birçok şirket ve kuruluşta çalıştıktan sonra 2005'te İZSU Genel Müdürlüğü’nde göreve başladı. Taşeron şirket personeli, ardından İZENERJİ personeli ve sonrasında sözleşmeli memur olarak devam ettiği çalışma hayatını 2013 yılından bu yana memur personel sürdürmektedir. Tüm Teknikerler Derneği Genel Merkez Yönetimi ve İzmir Artvin Kültür Dayanışma Derneğinde görev almaktadır. Sendikamızın 2014'te yapılan 5. Olağan Genel Kurulu ardından İZSU işyeri temsilcisi olarak kamu emekçileri mücadelesi içerisinde yer aldı.

 

Eren ÇETİNDERE - Mali Sekreter

1980 Yılında Uşak-Eşme’de doğdu. İlk ve orta öğretim eğitimini Eşme’de tamamladı. 2007 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2009 yılından beri İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır.

 

Volkan ATAŞÇI - Örgütlenme Sekreteri

1989 Muş-Varto doğumludur. 2012 yılından bu yana İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda görev yapmaktadır. Halen Sosyoloji bölümü öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir.

 

Özgür Akkavak - Basın Yayın Sekreteri

1983 yılında Sivas'ta doğdu. İlköğretimini Narlıdere'de, Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olup, Ege Üniversitesi'nde Yönetim Bilimi ve Organizasyon Yüksek Lisansı yapmıştır. 2008 yılından beri İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmakta ve 2 yıldır Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü görevini yürütmektedir.